Faxe Ladeplads Idrætsforening

Faxe Ladeplads Idrætsforening

Siden er under opbygning

Telefon 5671 6977

Bestyrelsen i FLi består af en Formand, en Næstformand, en Hovedkasserer samt formanden for de enkelte afdelinger

Næstformand:

Leif Olesen

Telefon: 2160 4296

Email: naestformand@fli.dk

Formand:

Tom Hammer

Telefon: 2967 5374

Email: formand@fli.dk

Hovedkasserer:

Svend Michelsen

Telefon: 2553 1958

Email: kasserer@fli.dk

Bordtennis:

Jørn Christensen

Telefon: 6150 5141

Email: bordtennis@fli.dk

Gymnastik:

Aase Dilling-Hansen

Telefon: 3024 8280

Email: gymnastik@fli.dk

Badminton:

Elise Pedersen

Telefon: 2574 3971

Email: badminton@fli.dk

Fodbold:

Tom Hammer

Telefon: 2967 5374

Email: fodbold@fli.dk

Petanque:

Pehr Hoxer

Telefon: 2030 3012

Email: petanque@fli.dk

Støt vores sponsorer, de støtter os. Tryk på deres logo og gå til deres hjemmeside

Faxe Ladeplads Idrætsforening
Telefon 5671 6977

Copyright © Alle rettigheder forbeholdes